Reklama | Kontakt
Znajdź miejsce we Wrocławiu
Wyszukaj po nazwie:
Lokalizacji:
 centrum
 blisko centrum
 poza miastem
Rodzaj mejsca:
 Dyskoteka
 Edukacja
 Kawiarnia
 Klub
 Klub Jazzowy
 Media
 Muzeum
 Pub
 Restauracja
 Rozrywka
 Sklep
 Sport
 Usługi
 Zabytek
Wybrane miejsca we Wrocławiu
IKEA Park Handlowy B
Sklep, poza miastem
Galeria Wroclawska
Sklep, centrum
Pub Graciarnia
Pub, centrum
JaDka
Restauracja, centrum
Royal Ginseng
Restauracja, blisko centrum
Maria Magdalena
Restauracja, centrum
Połówki Pomarańczy
Klub, centrum
Korona
Sklep, poza miastem
Bodega Marques
Sklep, centrum
Gallery of Artistic
Sklep, centrum
Radio Bar
Klub, centrum
Jazz Klub RURA
Klub, centrum
Wieza Cisnien
Restauracja, blisko centrum
Esencja
Kawiarnia, centrum
Galeria Tkacka
Sklep, centrum


4 Pory Roku

Rodzaj: Restauracja
Lokalizacja: blisko centrum
Kuchnia: Polska

Adres: ul. Jaracza 77 b
Tel: +48713301755
URL: 4poryroku.wroclaw.pl


Opis:

Restauracja 4 PORY ROKU już od ośmiu lat ma zaszczyt gościć u siebie klientów z dziećmi. To one są inspiracją naszej działalności , staramy się aby czas u nas spędzony przez rodziców z pociechami był miłym i relaksujący. Dzieci mają ,,swój świat \" , nie chcemy tego zaburzać stresując maluchy powagą przebywania w restauracji. Nasze odwiedzające nas dzieciaki spacerują po restauracji , zaglądają do kuchni jak pracuje kucharz , a często ,,ucinają \"sobie pogawędkę z kelnerami.
Menu restauracji jest co pól roku zmieniane , a na życzenie klienta jeżeli tylko jest taka możliwość zrobimy danie indywidualnie dostosowane dla gościa .Organizujemy imprezy okolicznościowe , zaletą takich imprez jest wnętrze restauracji , małe ale przytulne , gdzie goście mogą poczuć się jak w domu na spotkaniu u ,,Babci\". Każda wizyta rodzin z dziećmi dostarcza nam nowych pomysłów, na menu, na komfort.
A może coś o naszej kuchni? Gotujemy dla Państwa z potrzeby pasji, stare ,zapomniane przepisy ,,odkurzamy\" .Domeną jest to ,że nie używamy konserwantów, proszków i pół produktów. U nas skosztują Państwo powideł , przecierów warzywnych( na ich podstawie powstają dipy i sosy) , smażonych owoców ( to nasz deser) , własnych wypieków podawanych pod hasłem ,, ciasto 4 pory roku\" bo za każdym razem jest to inne ciasto. Inspiracją są też dla nas klienci , którzy dzielą się z nami pomysłami na potrawy , czasem jest to wspomnienie z dzieciństwa , smak minionych lat , ale dla nas jest to wskazówka do otworzenia takiej potrawy. Nazwa restauracji ma wpływ na przygotowane potrawy , są sezonowe smaki ( jest jesień , wiec gości u nas zupa z dyni podawana z płatkami prażonych migdałów) , wina grzane rozgrzewają nas przy nastrojowej muzyce , a świece licznie rozstawione w restauracji napawają ciepełkiem. Dzieci mają do swojej dyspozycji szafkę z zabawkam
i i książeczkami , dla starszych są szachy i gra yenga. Latem przed restauracją stoi letni ogródek , gdzie również dzieciaczki mają swoje miejsce do zabawy . Jest tam domek , ławeczka i koszyk zabawek. Serdecznie Państwa zapraszamy . Może to Wy będziecie tym razem dla nas inspiracją. 

Tutaj możesz za dodać swoje ulubione miejsce we Wrocławiu i oklicach.
Ostatnie opinie...


Polecamy: Pracownia jmsSTUDIO s.c. Architekt Reszów świadczy usługi na terenie Rzeszowa i okolic.
Twoja opinia pomoże innym podjąć właściwą decyzję
Pomóż innym dokonać wyboru i podjąć decyzję o rezerwacji - pamiętaj, że Ty także możesz potrzebować podobnego wsparcia.
Oceniany: 4 Pory Roku
Imię:
Miejsce zamieszkania:
Ocena:
Miejsce na Twoja opinię:

Wpisz słowo z obrazka:   

Reklama