Reklama | Kontakt

American Film Festival

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Dokumenty, nowe produkcje niewyświetlane w kinach a także klasyka a wszystko w amerykańskim wydaniu.

AMERICAN FILM FESTIWAL (AFF) będzie okazją do zapoznania się ze współczesną kinematografią amerykańską, a przez nią również z kulturą i rzeczywistością Stanów Zjednoczonych. Na festiwalu będą prezentowane zarówno najnowsze tytuły uznanych reżyserów, jak również dzieła nieznanych twórców. Wśród propozycji nie zabraknie filmów fabularnych, westernów, horrorów czy musicali.
„Kino amerykańskie dominuje w repertuarach kin, ale do nas dociera tylko niewielki fragment produkcji. Na festiwalu chcemy pokazać to, co wartościowe ale i niedostępne. Chcemy pokazywać nowe nazwiska i zjawiska w kinie amerykańskim” mówi dyrektor festiwalu Roman Gutek.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-wroclaw.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama