Reklama | Kontakt

Międzynarodowy Festiwal Scenarzystów

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Festiwal INTERSCENARIO to nowatorskie i unikalne wydarzenie kulturalne, które odbywa się każdej jesieni w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Jego pierwsza edycja miała miejsce w 2007 r. Nadrzędnym celem festiwalu jest stworzenie w Polsce przestrzeni dla dialogu inter scenario, czyli między scenarzystami, reżyserami i producentami filmowymi, a także między tymi profesjonalistami a publicznością. Autorem idei i producentem INTERSCENARIO jest Robert Gonera.

Na uczestników festiwalu czeka wiele niezwykłych atrakcji: pokazy filmowe, mistrzowskie wykłady i warsztaty scenariuszowe, scena muzyczna oraz szereg wydarzeń towarzyszących. Wśród Gości Honorowych znajdą się światowej sławy scenarzyści i reżyserzy (w ubiegłych latach byli to m.in. Petr Zelenka, Radosław Piwowarski, Ivan Vyrypayev, Krzystof Krauze, Jan Jakub Kolski, Cezary Harasimowicz, Norman Ohler, Emily Atef, Sławomir Fabicki czy Jan Hrebejk) oraz profesjonalni trenerzy i script doctorzy z Programu EAVE.

więcej informacji: www.interscenario.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-wroclaw.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama