Reklama | Kontakt |

Przegląd Piosenki Aktorskiej

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Jednym z najważniejszych wydarzeń Przeglądu jest Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki. Ów konkurs, namaszczony artystycznie wiele lat temu przez Profesora Aleksandra Bardiniego, zawsze był miejscem, gdzie debiutowały wielkie osobowości sceny i estrady, gdzie rodziły się nowe, odkrywcze interpretacje znanych piosenek, gdzie pojawiały się premierowe utwory, które później stawały się klasyką gatunku.

Przez ponad 30 lat w Konkursie mogli brać udział tylko polscy wykonawcy. Rok temu wprowadziliśmy istotną nowość – Konkurs jest odtąd wydarzeniem międzynarodowym. Pierwszą zagraniczną artystką nagrodzoną Grand Prix została Zvezdana Novaković ze Słowenii, która brawurowo wykonała kompozycje Kurta Schwittersa i Georghiosa Aperghisa.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-wroclaw.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama