Reklama | Kontakt

Brave Festival

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Jak co roku, do stolicy Dolnego Śląska przybędą rdzenni artyści i przedstawiciele ginących kultur, których próżno szukać na innych festiwalach, czy nawet we wszechwiedzącym Internecie. By dotrzeć do festiwalowych gości organizatorzy często spędzają miesiące na dalekich podróżach, lub korzystają z cennych kontaktów etnologów, dziennikarzy, czy podróżników.

Poza kulturalnymi wydarzeniami, festiwal rozrasta się o ambitny, pomocowy projekt. Poza przekazywaniem co roku dochodów międzynarodowej organizacji Rokpa, niosącej pomoc dzieciom w Tybecie, organizatorzy realizują własny projekt - Brave Kids. Jest to przedsięwzięcie, w którym biorą udział artystyczne grupy dziecięce pochodzące z regionów dotkniętych tragicznymi doświadczeniami historyczno-społecznymi.

więcej na stronie: www.bravefestival.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-wroclaw.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama