Reklama | Kontakt

Międzynarodowego Festiwalu Tańców Dawnych Pawana

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Jest to impreza plenerowa, bezpłatna, otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek. Dla publiczności przygotowano wiele atrakcji – przez cały dzień, w atmosferze jarmarku renesansowego z karczmą, kuglarzami, czarownicą i kowalem, będzie można słuchać muzyki dawnej, oglądać zmagania konkursowe zespołów tańca dawnego oraz pokazy taneczne zespołów amatorskich i profesjonalnych, wziąć udział w konkursie na najwierniejszy strój historyczny mieszczan wrocławskich oraz uczestniczyć w zabawach i tańcach. Wieczór zakończy występ jednego z najbardziej znanych polskich zespołów folkowych - "Open Folk”.

Celem Międzynarodowego Festiwalu Tańca Dawnego "Pawana 2010" jest propagowanie dziedzictwa kulturowego, pokazanie tańców odtworzonych z traktatów starych mistrzów, nawiązywanie do wzorów oraz lokalnych tradycji późnośredniowiecznego i renesansowego Wrocławia jako miasta wielokulturowego, znaczącego ośrodka handlowego, miejsca krzyżowania się dróg i wpływów z całej ówczesnej Europy.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-wroclaw.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama