Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 2/5
na podstawie 1 opinii gości

Lappo ****

ul. Polna 6-8, Biskupice Podgórne , poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg we Wrocławiu dla 11982 osób.
Poleć ofertę:
Opis:

Tuż pod Wrocławiem, zaledwie 16km od centrum miasta, 500m od autostrady A4, w miejscowości Biskupice Podgórne znajduje się Hotel Lappo****

Dzięki wyjątkowemu położeniu hotelu można poczuć się jak byśmy byli z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. A jednak bliskość Wrocławia sprawia, że bez wielogodzinnych dojazdów możecie Państwo skorzystać z naszego Spa, centrum rehabilitacyjnego, sal konferencyjnych, siłowni lub restauracji.

Hotel Lappo jest też idealnym punktem wyjścia do wycieczek w Kotlinę Kłodzką i Jeleniogórską. Hotel otacza Park Pałacowy z ośmioma stawami i tysiącami kwiatów zachęcając naszych gości do spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu.


Pokoje:

Hotel Lappo oferuje Państwu 56 przestronnych pokoi i 4 apartamenty. Stylowe umeblowanie oraz przytulna aranżacja wnętrz zapewniają Gościom komfortowe warunki zarówno odpoczynku jak i pracy.


Dodatkowe informacje:

Wizyta w naszym Spa to najlepszy sposób na poprawę witalności swojego organizmu. Zabiegi Spa to również najlepszy sposób zwalczania stresu, który objawia się trudnościami z zasypianiem, obolałymi mięśniami, zmęczoną skórą.

Zapewniamy Państwu 5 gabinetów zabiegowo-relaksacyjnych wyposażonych w łóżka do masażu, wanny do kąpieli relaksacyjnych, kabiny prysznicowe z sauną parową. Oprócz tego posiadamy 3 mini baseny z hydromasażem, saunę fińską, siłownię, salę do rehabilitacji oraz salę fitness


Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

 
English version Lappo in english