Reklama | Kontakt |

Pięć gwiazdek - Luksusowe Hotele Wrocław

| |
  
Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsce w Polsce jest Wrocław. W tym mieście można odnaleźć wiele hoteli, które gwarantują luksusowy wypoczynek. Czasem, żeby poczuć się wyjątkowo, nie trzeba polecieć na drugą półkulę. Poniżej przedstawiamy wybrane 5 i 4 gwiazdkowe wrocławskie hotele.

Luksusowe Hotele we Wrocławiu

 
Sofitel 1 - Hotel Wroclaw
Sofitel *****
Art Hotel 1 - Hotel Wroclaw
Best Western Hotel Prima 1 - Hotel Wroclaw
Dwór Polski 1 - Hotel Wroclaw
Haston City Hotel 1 - Hotel Wroclaw

Haston City Hotel to luksusowy obiekt biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania, bezpośrednio przy Obwodnicy Śródmiejskiej. Lokalizacja hotelu, zaledwie 4 km od centrum miasta sprawia, że bez trudu można się dostać do najbardziej strategicznych miejsc Wrocławia.
Hotel oferuje 110 nowoczesnych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. Każdy z nich wyposażony jest w sejf na laptop, minibar, telewizor LCD oraz zestawy do parzenia herbaty i kawy. Haston City Hotel jest również idealnym miejscem dla różnego rodzaju spotkań biznesowych i kongresów. Profesjonalny i doświadczony personel oraz wysokiej jakości audiowizualny sprzęt konferencyjny gwarantują sukces organizowanym wydarzeniom. Wielbicieli oryginalnych smaków zapraszamy do naszej komfortowej restauracji, oferującej bogate menu i niezwykłą atmosferę w niepowtarzalnym otoczeniu.
Lobby bar usytuowany w pobliżu recepcji, zaprasza wszystkich spragnionych atmosfery pubowej do przetestowania mistrzowskich miksów naszych barmanów.
Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa oferty indywidualne, zorganizujemy transport, zwiedzanie miasta i okolic oraz pakiety z atrakcjami kulturalnymi Wrocławia. Miło nam będzie gościć Państwa w naszym hotelu.

HP Park Plaza 1 - Hotel Wroclaw
Platinum Palace 1 - Hotel Wroclaw
Qubus 1 - Hotel Wroclaw
Qubus ****
Radisson Blu 1 - Hotel Wroclaw
The Granary - La Suite Hotel 1 - Hotel Wroclaw
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama