Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 4.5/5
na podstawie 4 opinii gości

Domy Wrocławskie

ul.Milicka 42, przedmieścia [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Na 10 miejscu wśród 25
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg we Wrocławiu dla 11982 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:

1 osobowy: - 90zł bez łazienki - 110zł z łazienką
2 osobowy -130zł (65zł/os) bez łazienki - 150zł (75zł/os) z łazienką
3 osobowy -150zł (50zł/os) bez łazienki - 210zł (70zł/os) z łazienką
4 osobowy -180zł (45zł/os) bez łazienki - 240zł (60zł/os) z łazienką
5 osobowy -225zł (45zł/os) bez łazienki - 300zł (60zł/os) z łazienką
6 osobowy -270zł (45zł/os) bez łazienki


Opis:
Domy Wrocławskie to sieć obiektów oferujących tanie noclegi, usytuowanych w różnych częściach miasta. Wszystkie obiekty oferują kameralną i przyjazną atmosferę oraz miłą obsługę, co sprawia, że stają się namiastką domu z daleka od niego.
 
Dom Wrocławski przy ul. Milickiej

Dom Wrocławski na ul. Milickiej to doskonałe miejsce dla tych, dla których Wrocław jest jedynie przystankiem w dalszej podróży, gdyż znajduje się na obrzeżach miasta tuż przy trasie wylotowej na Poznań i Oborniki Śląskie. Jednocześnie odległość rzędu 15 minut samochodem od rynku, jak też bliskość środków komunikacji miejskiej (tramwaje 1,7,15,21,70 oraz autobusy 144, 130 i K) sprawiają, iż jest to przyjemna i zaciszna baza wypadowa dla chcących zwiedzić miasto, ale także ceniących spokój i odpoczynek po długim, pełnym wrażeń dniu.

Dom posiada:

5 pokoi dwuosobowych bez łazienki
4 pokoje trzyosobowe bez łazienki
1 pokój czterosobowy bez łazienki
Łazienka znajduje się na każdym piętrze budynku, przypada więc jedna na 5 pokoi. W każdym pokoju znajduje się TV oraz dostęp do stałego łącza internetowego (bez dodatkowych opłat). Na terenie obiektu znajduje się taras z ogrodem.

Dom Wrocławski przy ul. Szpaczej

Obiekt zwany Domem Snookera jest położony tuż przy jednej z głównych wrocławskich dróg, a od placu Grunwaldzkiego dzieli go jedynie 5 minut jazdy samochodem. Swoją nazwę zawdzięcza klubowi, mieszczącemu się na parterze, tuż obok recepcji, wyposażonemu w 3 stoły do snookera i 3 do bilarda. Blisko Domu znajduje się też centrum handlowe Korona oraz pasaż Grunwaldzki - prawdziwa gratka dla miłośników zakupów.

Pokoje:

1 pokój dwuosobowy bez łazienki
3 pokoje dwuosobowe z łazienką
6 pokoi trzyosobowych z łazienką
3 pokoje czteroosobowe bez łazienki
2 pokoje czteroosobowe bez łazienki

Łazienka znajduje się na każdym piętrze budynku. W każdym pokoju znajduje się TV-SAT z odtwarzaczem DVD oraz dostęp do stałego łącza internetowego (bez dodatkowych opłat). Parking zamykany.

Dom Wrocławski przy ul. Sułowskiej

Dom Wrocławski na ulicy Sułowskiej znajduje się bardzo blisko obiektu na ulicy Milickiej, ma więc takie same zalety: cisza, spokój, bliskość trasy wylotowej na Poznań. Polecany szczególnie tym, którzy przyjechali zwiedzać Wrocław, ale chcieliby także nieco odpocząć. Dom jest otoczony dużym ogrodem, gdzie po całym dniu można odetchnąć od wielkomiejskiego gwaru.

2 pokoje dwuosobowe bez łazienki
1 pokój dwuosobowy z łazienką
2 pokoje trzyosobowe bez łazienki
1 pokój trzyosobowy z łazienką
2 pokoje czteroosobowe bez łazienki
1 pokój pięcioosobowy bez łazienki
1 pokój pięcioosobowy z łazienką

Łazienki znajdują się na każdym piętrze budynku. W każdym pokoju znajduje się TV oraz dostęp do stałego łącza internetowego (bez dodatkowych opłat).

Dom Wrocławski, ul. Chałupnicza 7

Dom Wrocławski przy ul. Chałupniczej to obiekt ze sporą liczbą miejsc noclegowych. Idealny dla większych grup zorganizowanych, ale i także rodzin z dziećmi oraz z tymi mniejszymi członkami naszych rodzin, których w domu zostawić nie można samych, a nie każdy hotel wyrazi zgodę na nocleg ze zwierzakiem.

Pokoje:
Wszystkie pokoje Domów Wrocławskich są komfortowo urządzone i wyposażone w TV oraz dostęp do stałego łącza internetowego. 

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

 
English version Wroclaw Houses in english